Aplikacje do edycji zdjęć na smartfonie – 6 najlepszych

Niniejszy artykuł pod tytułem Sztuczna trawa vs prawdziwa – którą wybrać? nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat Sztuczna trawa vs prawdziwa – którą wybrać? należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Chcesz edytować szybko zdjęcie zrobione aparatem w telefonie, ale nie wiesz jaki program będzie najlepszy? Pokażemy Ci najciekawsze i godne zainteresowania aplikacje do edycji zdjęć na smartfonie.

Wybierając smartfona w XXI wieku znaczną uwagę przypisujemy do jakości aparatu fotograficznego, który posiada dany model. Coraz częściej w podróżach i ważnych chwilach towarzyszy nam właśnie telefon komórkowy. Choć ma on wbudowane funkcje do obróbki zdjęć to są w znacznym stopniu okrojone, dlatego warto skorzystać z aplikacji, które pozwolą na edycje fotografii. Oto najlepsze aplikacje do edycji zdjęć na smartfonie.

Aplikacje do edycji zdjęć na smartfonie – Afterlight

Afterlight to program wyposażony w wiele ciekawych funkcji, które ewidentne wyróżniają aplikacje na tle innych. Choć nie posiada on zbyt wielkiego wyboru filtrów to są one oryginalne i nadają zdjęciu osobliwego charakteru.

Aplikacje do edycji zdjęć na smartfonie – Lightroom mobile

To aplikacja, która jest najbardziej zaawansowana jeśli chodzi o obróbkę zdjęć na telefon komórkowy. Jest mobilnym odpowiednikiem programu na komputery. Umożliwia on edycje składowych tonów, przycinanie, podbijanie koloru czy użycie nietuzinkowych filtrów.

Aplikacje do obróbki zdjęć na smartfonie – Snapseed

To kolejny z bardziej zaawansowanych aplikacji do obróbki fotografii. Pozwala on na warstwową edycje zdjęcia, a jedną z przydatnych funkcji jest narzędzie nazwane Naprawianie. Aplikacja pozwala również na sprawną korektę zdjęć twarzy.

Aplikacje do obróbki zdjęć na smartfonie – Pics Art

Dzięki tej aplikacji dopasujesz rozmiar zdjęcia do publikowanego posta bądź InstaStories, a także stworzysz kolaż i nałożysz ciekawy filtr.

Aplikacje do obróbki zdjęć na smartfonie – Photoshop Express

To darmowa i okrojona wersja Photoshopa na smartfony. Pozwala na edycje zdjęć pod katem zmiany ich kontrastu, kadrowania i balansu bieli. W swojej ofercie posiada kilka na prawdę fajnych filtrów.

Aplikacje do edycji zdjęć na smartfonie – Retrica

To najlepsza apka dla fanów, którzy uwielbiają zdjęcia z efektem postarzania. Program posiada wiele filtrów, które nadadzą każdej fotografii interesującego wyglądu. Obsługa tej aplikacji nie wymaga zaawansowanej wiedzy…wystarczy wczytać zdjęcie z galerii i po prostu wybrać filtr. Choć nie można tutaj nakładać filtrów na siebie to szybka ich zmiana ułatwia zadanie.