Jak unikać opętania?

Niniejszy artykuł pod tytułem Sztuczna trawa vs prawdziwa – którą wybrać? nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat Sztuczna trawa vs prawdziwa – którą wybrać? należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Czy człowiek może zostać opętany? Chyba tak, skoro znane są przypadki egzorcyzmów. Jeżeli opętanie nie byłoby możliwe, to przecież instytucje kościelne nie powoływałyby do życia egzorcystów. O czym należy wiedzieć, jeżeli chodzi o opętanie? Skąd takie zjawiska się biorą? Czy można rozpoznać opętanie? Warto przyjrzeć się temu tematowi.

Kto może zostać opętany?

Duża ilość osób boi się, ale jeżeli chodzi o filmy opowiadające o takim opętaniu, to ogląda się je w zdecydowanej mierze z wielką przyjemnością. Dlaczego? Ponieważ dzięki temu czujemy ogromne „ciarki” na plecach i dreszczyk emocji. Po zakończonym seansie spokojnie idziemy spać  (najczęściej), myśląc o tym, co czeka nas następnego dnia. A co gdyby ten następny dzień nie miał szansę na realizację w takiej formie, o jakiej myśleliśmy przez sen? Co gdyby okazało się, że jesteśmy opętani? Może i opętanie nie jest możliwe przez sen, ale tak naprawdę takie niekorzystne zjawisko może dotyczyć wszystkich osób – niezależnie od wieku, stanu cywilnego, płci, kraju pochodzenia, itd. Każdy człowiek może mieć z tym do czynienia.

Dlaczego zostałem opętany?

Przyjmuje się, że osoby opętane to takie, które zbyt mocno wykazywały zainteresowanie światem astralnym. Co należy rozumieć pod takim pojęciem? Do opętania może dojść chociażby podczas wywoływania duchów, czy też podczas stawiania kart Tarota. Opętanie może mieć miejsce podczas zabiegów ezoterycznych przeprowadzonych przez ludzi w służbie złu lub źle przeprowadzonych. O takim zjawisku mówi się również wtedy, kiedy mamy do czynienia z narkomanami, alkoholikami, podczas żałoby, korzystania z usług wróżek i magów. Jest wiele takich przypadków, kiedy może dojść do utraty własnej świadomości podczas opętania.

Prawidłowe działania

Jak unikać opętania? Odpowiedź jest bardzo prosta. Nie należy zbyt mocno interesować się światem astralnym. Duchom lepiej dać spokój. Jeżeli same będą chciały, to na pewno nawiążą kontakt z ludzkością. Świat astralny i fizyczny przenikają się nawzajem – jest to całkiem normalna sprawa. Tylko, że lepiej nie potrzebnie nie kusić złego. W świecie astralnym znaleźć można wiele zła, które w destrukcyjny sposób wpływa na człowieka. Po co kusić tzw.licho, skoro spokojnie może spać w kącie. Dodatkowo, opętania można uniknąć, jeżeli będziemy unikali wszelkich środków odurzających, które zostały wcześniej wymienione. Dzięki temu można być pewnym tego, że człowiek zapewni sobie święty spokój, który jest nam tak mocno potrzebny każdego dnia. Duchy niech pozostaną tam, gdzie jest im najlepiej.

Odwiedź blog Tarot i przeczytaj także o tym, czy Tarot jest złem lub grzechem https://tarot-online.com.pl/blog/tarot-niebezpieczny-zlo-grzech/