Studio tatuażu w Kaliszu – jak wybrać?

Niniejszy artykuł pod tytułem Sztuczna trawa vs prawdziwa – którą wybrać? nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat Sztuczna trawa vs prawdziwa – którą wybrać? należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Planujesz wykonać sobie dziarę, a mieszkasz w Kaliszu i nie masz bladego pojęcia jakie studio tatuażu wybrać? W tym poradniku dowiesz się o czym musisz pomyśleć i sprawdzić przed wybraniem konkretnego miejsca w tym mieście.

Motyw tatuażu – określ go zanim przejdziesz dalej

Najlepszym pierwszym krokiem, który warto zrobić przed wybraniem odpowiedniego studia jest określenie formy przyszłej dziary. I nie chodzi tutaj o wybór konkretnego wzoru ale określenie motywu bądź stylu w jakim chcemy, aby ten tatuaż był. Dzięki, takiej wiedzy łatwiej będzie znaleźć to czego się szuka. Zawęzimy tym poszukiwanie artysty, który będzie wpasowywał się w naszą estetykę. Wymienić można takie style jak:

 1. realistyczny,
 2. geometryczny,
 3. newschool czy oldschool,
 4. watercolor,
 5. kreskówkowe,
 6. blackwork,
 7. dotwork,
 8. japońskie,
 9. graffiti,
 10. surrealistyczne,
 11. akwarele,
 12. ethno,
 13. celtyckie,
 14. organika,
 15. handpoke,
 16. biomechanika,
 17. gotyk,
 18. modern,
 19. rzeźbione drewno,
 20. steampunk,
 21. ignorant,
 22. abstrakcyjne,
 23. minimalistyczne,
 24. haftowane,
 25. linework,
 26. rycinowe,
 27. kaligrafia,
 28. biały tusz,
 29. trash polka,
 30. iluzja optyczna,
 31. szkic,
 32. polinezyjskie,
 33. ambigramy,
 34. chicano,
 35. neotradycyjne.

Zapoznaj się z opiniami w internecie i mediami społecznościowymi

Przed wyborem studia tatuażu i konkretnego tatuażysty należy wykonać dokładny research. To istotny krok, który pozwoli nam uniknąć największego i kosztownego błędu w naszym życiu. Tatuaż, w końcu zostaje z nami do końca życia, więc fajnie by było jakby był wykonany jak najlepiej się tylko da. Zasięgnij, więc opinii wystawionych przez innych klientów konkretnego studia w Google. Wpisz nazwę salonu i przeczytaj widniejące tam komentarze, a także zwróć uwagę na całościową ocenę w formie gwiazdek… to dużo mówi o tym miejscu. Co więcej osoby, które korzystały z usług mogą umieścić zdjęcie wykonanego tatuażu. Jest to więc najbardziej wiarygodne źródło na podstawie, którego można wybrać odpowiedni dla nas salon tatuażu czy tatuażystę. Nie zapominaj o takim kroku to dość ważne :). Sprawdź, także Facebooka oraz Instagrama danego studia tatuażu. Dodają oni tam wykonane pracę, dzięki którym można zobaczyć jakość wykonania i jak dany motyw wygląda na żywo.

W Kaliszu warto zapoznać się z ofertą salonów takich jak Zaku Tattoo, Studio Tatuażu Evitattoo i kilka innych. Mają one najwięcej komentarzy na których można się oprzeć wybierając studio.